IV Niedziela zwykła (29.01.2023 r.)

1. Osoby chcące pomóc nam w przygotowaniu ozdób na święta wielkanocne zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 18.00 do salki na plebanii.
  2. W czwartek przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, dzień modlitw w intencji życia konsekrowanego. Msze św. tego dnia będą o 7.00, 9.00, 17.00 i 19.00. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie świec. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji Sióstr Służebniczek posługujących w naszej parafii oraz o nowe powołania do zgromadzenia. Ofiary składane na tacę tego dnia będą przeznaczone na utrzymanie zakonów klauzurowych na terenie naszej diecezji.
  3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. 6.40-7.00 i 18.00-19.00. Przed Mszą św. wieczorną zapraszamy na nabożeństwo pierwszopiątkowe.
  4. W sobotę po Mszy św. porannej zapraszamy na Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. W sobotę ok godz. 9.00 udamy się z wizytą do chorych.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi zamiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Po kolędzie, która trwała dokładnie 20 dni, przyjęły nas 543 rodziny. Bardzo dziękujemy za każdą wizytę, którą złożyliśmy oraz za ofiary przy tej okazji złożone. Ta kolędą była bardzo ważna dla Was, bo oto po dwóch latach pandemii i ograniczeń mogliśmy przyjść, pomodlić się z Wami i pobłogosławić wasze rodziny i domy. Ale te wizyty były bardzo istotne dla nas, którzy mogliśmy Was poznać, posłuchać o problemach i radościach, którymi na co dzień żyjecie. Bardzo miło było słyszeć o Waszym zadowoleniu z pełnionej przez nas posługi w tej parafii. Wizyta w każdym domu była bardzo miłym spotkaniem. Mamy świadomość, że nie zawsze mogliśmy poświęcić tyle czasu ile byście chcieli i za to bardzo przepraszamy.
  7. Wracamy do normalnego trybu i kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki 17.00-18.00.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Mamy nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. Do nabycia są także książeczki „5 minut z Bogiem”.