Schola dla dziadków


Z okazji Dnia Babci i Dziadka dziewczynki ze scholi przygotowały dla nich coś specjalnego. Podczas sobotniego spotkania, w ramach próby, upiekły muffinki. Po ubraniu fartuszków, przygotowaniu miejsca pracy oraz niezbędnych składników i blaszek przystąpiły do działania. Odczytując przepis każda po kolei dodawała składniki. Po ich wymieszaniu i przygotowaniu ciasta (i to w dwóch kolorach) dziewczynki nakładały je do przygotowanych na blaszkach papierowych foremek. Czas oczekiwania na upieczenie został przeznaczony oczywiście na próbę śpiewu. Po upieczeniu przyszedł czas na dekorowanie i pakowanie muffinek. W ten sposób każda dziewczynka dała swojej babci i dziadkowi własnoręcznie i od serca przygotowany prezent. Mamy nadzieję że dziadkowie byli zadowoleni z otrzymanych słodkości!

,