Pielgrzymka autokarowa do Krzeszowa


Pielgrzymka do Krzeszowa

W sobotę 26 listopada grupa parafian wraz z ks. Krzysztofem udała się w pielgrzymce autokarowej do Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie. Pielgrzymka była zorganizowana z okazji 25. rocznicy koronacji Cudownej Ikony Matki Bożej Łaskawej oraz 400 rocznicy jej odnalezienia.

Dzięki naszemu przewodnikowi panu Tomaszowi mogliśmy poznać historię tego wyjątkowego miejsca. Każdy podziwiał piękne dzieła sztuki jak i ogólny imponujący wygląd świątyni. Na zakończenie w sanktuarium została odprawiona przez naszego kapłana Msza Święta jak również pan przewodnik podzielił się z nami swoim świadectwem wiary. Każdy z uczestników wrócił ubogacony nie tylko wiedzą na temat tego miejsca ale przede wszystkim doświadczył umocnienia swojej wiary. Każdy był zadowolony z tej formy pielgrzymowania.