Ozdoby świąteczne – gotowe


Ozdoby czekają na Was

Jeszcze niedawno byliśmy na etapie pierwszych rozmów i ustaleń, szukaliśmy pomysłów, inspiracji. Radziliśmy się nawzajem co i w jaki sposób najlepiej zrobić. Nasze prototypy stawały się wzorami i inspiracjami do dalszych prac. 
Dzisiaj możemy z satysfakcją powiedzieć, że udało się nam osiągnąć zamierzony cel. Przygotowane do tej pory ozdoby świąteczne są gotowe, pięknie zapakowane i czekają. Czekają na Was, abyście je zakupili i cieszyli się nimi razem z nami. Środki uzbierane w ten sposób przeznaczamy w całości na spłatę remontu dachu.  
To oczywiście nie koniec naszych prac, gdyż nadal będziemy tworzyć. Mamy nadzieję, że udało się nam spełnić Wasze oczekiwania i że każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy serdecznie już w najbliższą niedzielę!