Międzynarodowa Wystawa o Cudach Eucharystycznych gości w naszej parafii


Międzynarodowa Wystawa o Cudach Eucharystycznych gości w naszej parafii

W naszej parafii do końca lipca można podziwiać Międzynarodową Wystawę o Cudach Eucharystycznych. Pomysłodawcą tej wystawy jest bł. Carlo Acutis. Był on wyjątkowym nastolatkiem, ponieważ pomimo młodego wieku potrafił bardzo dojrzale przeżywać swoją wiarę w Pana Boga.

Być zawsze zjednoczonym z Jezusem, oto mój plan na życie
bł. Carlo Acutis

Zapraszamy do naszej parafii aby obejrzeć tą wyjątkową wystawę. Warto poznać i pogłębić swoją wiedzę na temat cudów eucharystycznych w Polsce i na świecie oraz poznać historię życia świętych i błogosławionych związanych z Eucharystią.

Przy okazji wystawy można wesprzeć finansowo wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie 2023 roku.