„Zimowisko w Rabce 2020” – dzień 7


„Zimowisko w Rabce 2020” – dzień 7

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morze łez i są takie osoby, na których myśl zawsze zasypie nas lawina wspomnień” Nam także po „Zimowisku w Rabce 2020 r.” pozostają wspomnienia; mądrze, radośnie, twórczo i po BOŻEMU przeżytych siedmiu dni. Niedzielne śniadanie – to uczta dla ciała ale potrzebne nam było także każdego dnia wzmocnienie ducha – dlatego Msza Święta – ostatnia w Domu Rekolekcyjnym „BETANIA” , podczas naszego wyjazdu. Ksiądz Marcin w kazaniu nawiązał do słowa „królującego” na naszym zimowisku – ODWAGA , mówiąc o odwadze bycia dobrym chrześcijaninem, dobrym Polakiem, dobrym człowiekiem. Następnie pożegnaliśmy się z księdzem dyrektorem i przesympatycznymi paniami z kuchni, pozostawiając słodkie upominki i miejmy nadzieję dobre wrażenie. Podziękowaliśmy także ministrantom za ich posługę i ruszyliśmy do Szczawna -Zdroju. Po drodze swoje zadania wykonała grupa III– planując jednodniową wycieczkę po Nowej Rudzie, zachęcając do poznania atrakcji i zabytków swojego miasta oraz grupa IV – rywalizując o tytuł „mistrza dobrego węchu” – wygrała Maja. Wysokie, ośnieżone góry z każdym kilometrem ustępowały miejsca łagodnym, iście wiosennym krajobrazom. Powrócimy w góry na wakacjach, zatem mówimy „DO ZOBACZENIA W MAŁYM CICHYM”. Za nasz wypoczynek dziękujemy przede wszystkim Panu Bogu, twórczemu księdzu Marcinowi i wychowawcom. Grupa IV