Zimowisko w Rabce 2020 – dzień 4


„Zimowisko w Rabce 2020” – dzień 4

Dzień czwarty naszego zimowiska rozpoczął się o godz. 8:00; Modlitwa, poranna toaleta oraz pyszne śniadanie. Dzisiejszy dzień minął pod hasłem A jak AKCEPTACJA. Podczas Mszy św. ks. Marcin wspomniał zasadę ks. Jana Bosko, którą stosował w życiu: akceptował wszystkich takimi jacy są, uczył tego dzieci i młodzież. Akceptacja wypływa z miłości Boga i człowieka. Kolejna grupa otrzymała zadanie – zrobić selfie ze znaną osobą, lub miejscem czy zabytkiem kojarzonym z pojęciem „patriotyzm”. Nie zastanawialiśmy się ani chwili, wybór padł na zdjęcie przy pomniku naszego wielkiego Rodaka, nauczyciela patriotyzmu – Jana Pawła II. Bezpośrednio po Mszy udaliśmy się na dłuższy spacer, zakończony odwiedzinami Teatru Lalek „Rabcio” i obejrzeniem spektaklu pn. „Pchła Szachrajka”. Wracając szlakiem papieskim grupa 2 pod opieką p. Joanny Szymańskiej wykonała dzisiejsze zadanie. Po chwili odpoczynku udaliśmy się na kulig zakończony ogniskiem. Zmarznięci, ale pełni radości wróciliśmy na obiadoklację. Wieczór spędziliśmy przy grach i zabawach integracyjnych. Grupa II

,