Otwórzmy nasze serca


Otwórzmy nasze serca

Kolejny Bal Charytatywny organizowany w Szczawnie-Zdroju przeszedł do historii. Odbywał się pod hasłem O-TWÓRZMY NASZE SERCA, a jego głównymi organizatorami byli: Akcja Katolicka i Caritas – grupy parafialne skupione przy kościele Wniebowzięcia NMP. Miejscem imprezy była przepiękna Biała Sala, do tańca porywał zespół Vinyl, a menu przygotowało Dworzysko. Celem balu była zbiórka funduszy na organizację czasu wolnego dzieci naszej parafii. Na początku imprezy ksiądz proboszcz Jarosław Żmuda wręczył Anielskie serce pani Dorocie Staniszewskiej- aktywnej i prężnie działającej na rzecz parafii osobie. Pani Dorota jest członkiem Caritas oraz gazetki Bliżej źródła, jest pomysłodawczynią i współwykonawczynią tortu, który od kilku lat przygotowywany jest na pasterkę, słowem wszędzie, gdzie się coś dzieje i trzeba pomóc można liczyć na jej obecność. Wielkie gratulacje!!! Podczas balu można było zakupić fanty, które potem zostały dodatkowo nagrodzone podczas losowania, wziąć udział w „czekoladowym walczyku”, wykupując dla damy swojego serca czekoladę, a także wylicytować cenne przedmioty. Podczas licytacji padł swoisty rekord- jeden z obrazów „Portret starego Żyda” autorstwa Ryszarda Miłaza został kupiony za 10 tys. złotych. Wesoła atmosfera balu sprzyjała dobrej zabawie, która trwała aż do rana. Gorąco dziękujemy wszystkim sponsorom i ofiarodawcom, którzy wsparli finansowo organizację balu oraz wszystkim, którzy włożyli ogrom pracy w jego przygotowanie, począwszy od przygotowania fantów, a kończąc na  wykonaniu fotorelacji. Bal charytatywny, który odbył się 25.01.20 pod hasłem Otwórzmy nasze serca w Białej Sali zaowocował zebraniem kwoty w wysokości 19 295 zł. Są to środki zebrane ze sprzedaży fantów, licytacji, darowizn oraz „czekoladowego walczyka”. Zebrana suma zostanie przeznaczona do dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży z naszej parafii. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji balu serdecznie dziękujemy! Sponsorów, darczyńców i organizatorów zapraszamy na mszę świętą, która odbędzie się 23.02.20 o godz. 12.00. Magdalena