Foto zając wielkanocny


Czas na zająca…

Kiedy człowiek dla dobra swojego i swoich bliskich nie może wyjść z domu (a nie musi), trochę dużo tego czasu. Co tu robić? Rano o 10.00 przeczytałem fragment Pisma Św., bo uczestniczę w Domowych Rekolekcjach! Jako ksiądz zachęcam do naszego foto-konkursu na „Eko Zająca”. Dziś dla dzieci ze Szkoły Podstawowej zrobiłem takie zające. Potrzebowałem na ich wykonanie godziny. Materiały, które miałem, zgromadziłem z różnych festynów i z nich wykonałem to, co jest zamieszczone na zdjęciach. Konkurs rozpoczął się 19 marca i polega na wykorzystaniu materiałów ekologicznych i recyklingowych (makulatura, butelki plastikowe, puszki itp.) do stworzenia jak największego i najpiękniejszego zająca wielkanocnego. Prace należy trwale podpisać i sfotografować. Ostateczny termin dostarczania fotografii prac: 10 kwietnia 2020 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 kwietnia 2020 r. Laureaci otrzymają nagrody po powrocie do szkoły. Konkurs adresowany jest nie tylko do dzieci. Wierzę, że starsi odpowiedzą za moim przykładem i pokażą dzieciom, jak można oryginalnie już dziś ustroić swoje mieszkanie. Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela ks. Marcin Zawada, e-mail: kapelusz594@wp.pl ks. Marcin