Boże Narodzenie – życzenia


Życzenia Bożonarodzeniowe

Radujmy się wszyscy w Panu,
ponieważ nasz Zbawiciel narodził się na świecie.
Dziś zstąpił nam z nieba prawdziwy pokój.

 

Tymi słowami, pragniemy podzielić się radością z narodzenia Jezusa w Betlejem. Bóg, który przychodzi na nasz świat przyjmując naszą ludzką naturę wskazuje, że nasze zbawienie i nasza świętość dokonuje się przez człowieka. Tego, z którym mieszkamy pod jednym dachem, tego, którego spotykamy w pracy, na ulicy. Niech więc te Święta Narodzenia Pańskiego, które są szczególnym czasem, kiedy to ludzie odnoszą się do siebie z większą życzliwością i serdecznością, będą przepełnione miłością do drugiego człowieka. Życzymy, aby ten nastrój świąteczny rozciągał się na cały Nowy Rok 2021.

Radość, która płynie z Bożego Narodzenia niech zwycięża smutek i bezradność, które w tym trudnym czasie pandemii zdają się dominować. Z całego serca życzymy, aby powrócił uśmiech na twarzy oraz nadzieja i wiara w moc Bożą. Ponadto życzymy zdrowia, pogody ducha i spełnienia wszelkich marzeń.

Niech Nowonarodzony Syn Boży udziela obficie swojego błogosławieństwa i obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami.

Z najlepszymi życzeniami

Duszpasterze