Młodzi za JP II – Dzień 3


Młodzi za JP II – Dzień 3

Przyszedł czas się pożegnać. Nasze budziki zadzwoniły jak przez ostatnie 2 dni o 6:30. Następnie zjedliśmy pyszne śniadanie i poszliśmy posprzątać nasze pokoje. Walizki zniesione to możemy ruszać dalej. Pożegnaliśmy się z właścicielką naszego pensjonatu DW TATRY i zrobiliśmy sobie wspólną fotografię. Krupówki – to ostatnia część naszej podróży. Magnesy oraz sery wypełniają nasze plecaki. Z uśmiechami na ustach i z wdzięcznością w sercu podążyliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem, aby podziękować za wspólnie spędzony czas oraz prosić o bezpieczną drogę do domu. Nasi Kapłani poprowadzili Mszę, z której kazanie zostanie w naszych sercach. Czas wyruszać, lecz podróż tą będziemy wspominać i z niecierpliwością czekać na kolejną. Dziękujemy naszym Księżom i Opiekunom za to, że nam zaufali, wzięli nas pod „swoje skrzydła”. Julia Orłowska, Julia Aniuk

,