Młodzi za JP II – Dzień 2


Młodzi za JP II – Dzień 2

Oj dziś się działo! Dzień zaczęliśmy o wczesnej porze. Zjedliśmy pyszne śniadanko, które dało nam dużo energii i „witaj przygodo”. Morskie Oko – to miejsce do którego dążyliśmy. Na wiadomość, ile kilometrów mamy do przejścia na nie jednej twarzy pojawił się grymas. Całe szczęście Pan przewodnik wybrał drogę, która bezpiecznie po 9 kilometrach pozwoliła nam dojść do celu. Dzięki zdolnemu „fotografowi” udało nam się uchwycić najlepsze momenty. W drodze powrotnej wycieńczona część grupy obrała łatwiejszy sposób na powrót – Przejazd Konny.

Zanim wróciliśmy do hotelu odwiedziliśmy „Ośrodek Duszpasterski Świętego Józefa Ojcowie Dominikanie”. W pięknym, drewnianym kościele odbyła się krótka msza poprowadzona przez naszych Kapłanów, w podzięce za bezpieczną wyprawę. Wieczorem usmażyliśmy kiełbaski, bawiąc się do góralskich piosenek, miło zakończyliśmy dzień. Teraz pozostało nam czekać, co przyniesie jutro. Julia Orłowska, Julia Aniuk

,