Konkurs plastyczny – JPII oczami dzieci


Konkurs plastyczny – JPII oczami dzieci

W ramach Szczawieńskich Dni z Janem Pawłem II przyszedł czas na konkurs plastyczny dla najmłodszych: „Wstańcie, chodźmy – JPII oczami dzieci”. Dzieci z klas od „0” do 3 po filmie o papieżu Polaku, z pomocą siostry katechetki Augustyny wykonały prace plastyczne. Te prace wezmą udział w konkursie plastycznym, który potrwa do 17 października. Rozdanie nagród za konkurs – ikon ze św. Janem Pawłem II – odbędzie się na katechezie 23 października. Pozostało jeszcze kilka dni do zakończenia konkursu, zachęcamy dzieci i rodziców do wzięcia w nim udziału. Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom postaci Wielkiego Polaka, utrwalanie pamięci o Nim oraz wzmocnienie rodzinnych więzi międzypokoleniowych poprzez wspólne tworzenie prac. ks. Marcin

,