Jan Paweł II oczami dzieci – konkurs plastyczny


Jan Paweł II oczami dzieci – konkurs plastyczny

W tygodniu papieskim odbył się konkurs plastyczny pt.  ″ Wstańcie, chodźmy″. Wzięły w nim udział dzieci od przedszkola do klas VI szkoły podstawowej. Przez rysunki przedstawiły  św. Jana Pawła II jako człowieka radosnego, pełnego Miłosierdzia.

Przedstawiamy autorów  najlepszych prac: 

  1. Martyna Zapał kl. 6b

  2. Michał Gaidei kl. 1a

  3. Stella Mandziak kl. 6a

  4. Igor Stapiak 6a

  5. Maja Szczęsna kl. 2b

  6. Zuzanna Prusik kl. 2b

  7. Adrianna Reszka kl. 2b                                                                                                                                                                Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy oryginalnych pomysłów na przedstawienie św. Jana Pawła II. ks. Marcin

,