„Wszystkiego dobrego życzymy, życzymy…”


„Wszystkiego dobrego życzymy, życzymy…”

Wszystkiego dobrego życzymy, życzymy, i zdrowia, i szczęścia, i błogosławieństwa przez ręce Maryi. Przez ręce Maryi, i za Jej przyczyną niech strumienie łaski, niech strumienie łaski, na Ciebie popłyną. Niech miłość i pokój w sercu Twoim gości, niech nigdy nie braknie, niech nigdy nie braknie, ludzkiej życzliwości.”

25 kwietnia 2020 roku, podczas Mszy Świętej o godzinie 7.00, w dniu imienin naszego proboszcza, księdza Jarosława, modliliśmy się dla Niego o niesłabnący żar ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, realizację wszystkich zamierzeń i planów a także, by Jego życie było żywym głosem Ewangelii i wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości. Piękne kwiaty, serdeczne życzenia i obietnice modlitwy, to dary jakie otrzymał solenizant od Burmistrza Szczawna-Zdroju, sióstr zakonnych posługujących w naszej parafii i wdzięcznych parafian. W dniu 26 kwietnia 2020 roku, o godzinie 9.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji księdza proboszcza, podczas której zachęcamy do wspólnej modlitwy za solenizanta. A obok kwiatów składamy na ręce księdza także najserdeczniejsze życzenia:

Czcigodny Księże Proboszczu Jarosławie!

Z okazji imienin Księdza Proboszcza, życzymy dużo zdrowia, siły i wytrwałości, spokoju i pogody ducha. Niech Św. Jan Maria Vianey, patron proboszczów czuwa nad Księdzem. Pan Bóg niech wzmacnia powołanie, osłania kiedy trzeba. A wszyscy ludzie spotkani na kapłańskim szlaku, obdarzą Księdza życzliwością i dobrocią. Wszechmogący Bóg niech zsyła na Księdza swoje dobre dary!

Z darem modlitwy parafianie ze Szczawna – Zdroju.