Zostań wolontariuszem podczas Światowego Dnia Młodzieży 2016 Diecezji Świdnickiej

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie dopiero za dwa lata, ale żeby zostać wolontariuszem, trzeba zdecydować już teraz!

Skontaktuj się z nami:

Kogo szukamy?

• ludzi w wieku od 15 lat, pełnych zapału, wytrwałych i otwartych na drugiego człowieka, kreatywnych, odpowiedzialnych i gotowych się zaangażować, radosnych i mających w sercu gorące pragnienie przybliżania ludzi do Boga.
  • wszystkich, którzy są gotowi przyjąć do swego domu młodego pielgrzyma i gościć go przez kilka dni.

Czego oczekujemy?

• Zaangażowania i dyspozycyjności –bo to od nas zależy przebieg Tygodnia Misyjnego, dlatego szukamy osób, które całym sercem i energią włączą się w przygotowania.
  • Bycia liderem i ambasadorem – potrzebujemy ludzi, którzy w razie potrzeby będą potrafili pokierować zespołem, którzy zarażą swoją radością i energią innych i będą poprzez świadectwo i działanie promować ŚDM

Co możesz zyskać?

• możliwość poznania wspaniałych ludzi – tych, którzy jak Ty się zaangażują i tych, którzy przyjadą z innych krajów
  • umiejętność pracy w zespole i radzenia sobie w różnych sytuacjach
  • radość dzielenia się i dawania
  • rozwój duchowy – poprzez formację i cykl przygotowań przed ŚDM
  • wspaniałe pięć dni wydarzeń w parafiach i centralnych na poziomie diecezji

Kontakt:

Koordynator ŚDM Diecezji Świdnickiej  – Ksiądz Paweł Łabuda

tel. 691845829     kontakt@sdmswidnica.pl

Joanna Kuriata odpowiedzialna za wszelkie informacje dotyczące wolontariatu: sdm2016diecezjaswidnicka@gmail.com

Daj się lepiej poznać! Nie zatrzymuj dłużej swoich talentów tylko dla siebie!

Przyjdź i daj od siebie niewiele, a otrzymasz dużo więcej!

Przydatne linki:

Strona Centrum Światowych Dni Młodzieży Diecezji Świdnickiejtop_jezyki_04

Strona diecezjalnego centrum ŚDM:

facebook-logo

facebook.com/WYD2016Swidnica