Wizyta duszpasterska (Kolęda) 2021
Zgodnie z zapowiedziami w tym roku, w związku z epidemią, w naszej parafii wizyta duszpasterska odbędzie się w dwojakiej formie: udamy się z wizytą do domów tych parafia, którzy wyrazili taką wolę oraz będziemy zapraszać do kościoła na Mszę św. sprawowaną w intencji mieszkańców z danych ulic, z okolicznościowym błogosławieństwem rodzin.
Poniżej podajemy plan zarówno wizyty w domach jak i Mszy św. w kościele:
Wizyta duszpasterska (Kolęda) w domach 2021
Wizytę rozpoczynamy od ok. godziny 15:00.
Poniedziałek, 04.01
1) Różana 4/1, 4/2; Żeromskiego 6/1; Al. Spacerowa 3/6, 21a
2) Słoneczna 15; Kościuszki 6/9, Bohaterów Warszawy 13/2
Wtorek, 05.01
3 Maja 5/2, 15/1; Jarzębinowa 9, 16; Jaśminowa 3, 15
Czwartek, 07.01
Różana 9/1, Jesionowa 6/5, Solicka 10a, Słoneczna 12, 43, 49
Piątek, 08.01
1) Obrońców Westerplatte 1, 1a, 7; Graniczna 36; Górna 1, 6, 17
2) Słowackiego 7/2, Solicka 2/2, 10/3, 28/1, Różana 2/5
Sobota, 09.01
1) Słowackiego 6/3, 9a/1, 15/6, 27/1
2) Słowackiego 13/1, 14/1. 14/2, 14/3, 14/6
Poniedziałek, 11.01
1) Kolejowa 10/2, 16/5, 16/6, 17/1, 17/6, 24c, 27
2) Kopernika 1/1, 1/9; Boczna 3/5, Wańkowicza 6, Wita Stwosza 12, 26, Solicka 16/10
Wtorek, 12.01
Lipowa 2, 3, 8, 9, 21, Kolejowa 13/12, Słoneczna 10
Środa, 13.01
1) Równoległa 6/5, 6/7, 6/9, 9/4, 14, 15/1, 11/2, Kościuszki 1/3, 1/4
2) Mickiewicza12/2, 20, 20/2, 41, 47c/10, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 49a/3
Czwartek, 14.01
Górna 8, Saperów 3, 8/4, 10, Prusa 1/3, 24a/4, Akacjowa 7, 12, 3 Maja 13
Piątek, 15.01
1) Ofiar Katynia 6/7, 8/4; Słowiańska 10/5; Topolowa 6c/5, 9/3, Graniczna 4a, Kasztanowa 8/3
2) Wita Stwosza 4/1; Sienkiewicza 19/1, 19/7, 20/4, 27/4, 30/1, 30/3
Sobota, 16.01
1) Ułanów Nadwiślańskich 2, 11, 28, 34, 58a, 60a, 62
2) Pocztowa 16a/8, 17a/6, 17, Ratuszowa 4/2, 5/3
Kolęda 2021 – Msze św. sprawowane w intencji mieszkańców z błogosławieństwem rodzin z ulic
Poniedziałek, 04.01
Mickiewicza, Os. Solicowo, Boh. Warszawy, Kwiatowa
Wtorek, 05.01
Sienkiewicza, Słowackiego, Potockiego, Wańkowicza, Spacerowa,
Czwartek, 07.01
Skłodowskiej-Curie, Słowiańska, Ofiar Katynia, Klonowa
Piątek, 08.01
Bukowa, Jesionowa, Słoneczna, Lipowa, Topolowa, Plac Wolności,
Poniedziałek, 11.01
Ułanów Nadwiślańskich, Krótka, Nizinna, Pocztowa, Kasztanowa
Wtorek, 12.01
Różana, Saperów, Solicka, Chrobrego, Żeromskiego, Wita Stwosza
Środa, 13.01
Jarzębinowa, Jaśminowa, Akacjowa, 3 Maja, Graniczna, Kolejowa
Czwartek, 14.01
Kopernika, Równoległa, Boczna, Kościuszki, Zacisze
Piątek, 15.01
Górna, Prusa, Słoneczna, Ratuszowa, Ogrodowa
Sobota, 16.01
Obrońców Westerplatte, Konopnickiej, Wojska Polskiego, Wczasowa