OGŁOSZENIAPARAFIALNEXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA rok C

 

OGŁOSZENIAPARAFIALNE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA rok C

 

1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W zapraszamy do udziału w II Pikniku Rodzinnym pod Chełmcem na terenie kompleksu rekreacyjnego „Dworzysko”. O godz. 12.00 w hali spacerowej rozpocznie się Msza św. polowa z udziałem przedstawicieli Kół Łowieckich. Serdecznie zapraszamy. Cześć dochodu z tego wydarzenia zostanie przeznaczona na powstający w Wałbrzychu Rodzinny Dom Dziecka.

3. W poniedziałek o godz. 19.30 spotkanie zespołu redakcyjnego gazetki Bliżej Źródła.

4. W środę o godz. 19.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek (08.09) przypada święto Narodzenia NMP. O godz. 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. W dniach od 6-14 września br. w Sanktuarium MB Bolesnej w Wałbrzychu odbędzie się modlitewna Nowenna przed uroczystością odpustową Patronki Wałbrzycha. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Szczawna-Zdroju do udziału w tym modlitewnym czuwaniu szczególnie we wtorek, 13 września. O godz. 12.00 na Msza św. a następnie czuwanie modlitewne do godz. 14.00.

7. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek (09.09) o godz. 16.00 – zapraszamy wszystkie dziewczynki, które chciałyby dołączyć do tej wspólnoty.

8. We wrześniu są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać w kancelarii i zakrystii po Mszach św.

9. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli

11. W przyszłą niedzielę – II miesiąca – po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Remontowy naszego kościoła. W ubiegłym miesiącu do puszek zebraliśmy 552 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

12. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Jubileuszowej w Roku Miłosierdzia do Rzymu w terminie od 1 do 9 października br. W programie m.in. Altotting, Trydent, Loreto, Manopello, Lanciano, Monte San’Angelo, San Giovani Rotondo, Monte Casino Rzym, Watykan, Sanktuarium św. Rity z Casci, Asyż, Padwa, Wiedeń. Szczegółowy program znajduje się w gablocie przed kościołem lub na stronie internetowej parafii. Osoby, które już się zapisały prosimy o dokonanie wpłaty do 15 września br.

13. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.   

 

*OAMDG*