OGŁOSZENIAPARAFIALNE XX NIEDZIELA ZWYKŁA rok B – 19 sierpnia 2018 r

OGŁOSZENIAPARAFIALNE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA rok B – 19 sierpnia 2018 r.

1. W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. codziennie przed wieczorną Mszą św. od godz. 18.30 do 18.55.
2. W środę wspomnienie NMP Królowej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W piątek święto św. Bartłomieja Ap.
4. W przyszła niedzielę Uroczystość NMP Częstochowskiej. Po Msza św. o 9.30poświęcimy odnowioną figurę Matki Bożej.
5. W przyszłą niedzielę odpust w parafii MB Częstochowskiej w Wałbrzychu – Konradowie. Po południu – na placu budującego się kościoła – odbędzie się festyn parafialny. Szczegóły na tablicy informacyjnej.
6. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na fundusz remontowy. Podczas zbiórki ofiarowano 1164 zł, a w kopertach złożono 270 zł.
7. W poniedziałek młodzież naszej parafii pod opieką ks. Pawła Siwka udaje się na letni wypoczynek nad Jezioro Augustowskie.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
9. Kancelaria czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00-18.00.
10. Wszystkim życzymy obfitego w Boże łaski tygodnia.