OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA C – 03.07.2016

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA C – 03.07.2016

1. Nasz kościół jest otwarty codziennie. Od wtorku do piątku i w niedzielę odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy wszystkich do chwili adoracji Jezusa Eucharystycznego.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  3.  W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. codziennie od godz. 18.30 – 18.55.
  4. W tym tygodniu wspominamy: w środę – bł. Marię Teresę Ledóchowską; w piątek – św. Jana z Dukli
  5. W środę o godz. 19.00 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek o godz. 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W miesiącu lipcu i sierpniu są wolne intencje mszalne, które można zamawiać zakrystii po Mszach św. i w kancelarii.
  8. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  9. Od 9 do 16 lipca br. figura MB Fatimskiej nawiedzi klasztor Sióstr Służebniczek. W tych dniach od godz. 15.00 do 16.00 Siostry zapraszają wiernych do wspólnej modlitwy w kaplicy klasztornej.
  10. Jak co roku gorąco zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy na pieszą pielgrzymkę oraz do grupy duchowego uczestnictwa trwają do 24 lipca br.
  11. Przypominamy, że nasza parafia organizuje Pielgrzymkę Jubileuszową w Roku Miłosierdzia do Rzymu w terminie od 1 do 9 października br. Szczegółowy program znajduje się w gablocie przed kościołem lub na stronie internetowej parafii.
  12. W przyszłą – II niedzielę miesiąca – po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  14. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych. Udającym się na wakacyjne urlopy życzymy miłego i dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o naszym świadectwie wiary.

O.A.M.D.G.