OGŁOSZENIA PARAFIALNE6 listopada 2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE6 listopada 2016 r. – XXXII Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym (06.11) w Teatrze Zdrojowym od godz. 16.00-21.00 maraton filmowy DNI FILMU WARTE. Program projekcji jest wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła.

2. Od poniedziałku do czwartku Nabożeństwo wypominkowe połączone z Mszą św. w intencji zmarłych o godz. 17.00. Zapraszamy w wyznaczone dni mieszkańców ulic, za których bliskich zmarłych będziemy się modlić. Szczegółowy plan modlitwy wypominkowej znajduje się na tablicy ogłoszeń.

3. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.

4. W poniedziałek 07.11.2016 r. o godz. 18.00 zebranie członków Akcji Katolickiej (wybór skarbnika i komisji rewizyjnej, wspólne wypracowanie koncepcji pracy POAK) w domu parafialnym.

5. Zapraszamy dzieci klas III i ich Rodziców na spotkania formacyjne w poniedziałek, 7.XI o godz. 16.00 kl. IIIa, o godz. 18.00 kl. IIIb oraz dzieci spoza szczawieńskiej szkoły. Dzieci będą miały spotkanie w kościele, natomiast Rodziców zapraszamy do sali parafialnej.

6. W środę obchodzimy święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie.

7. Zapraszamy na kolejne spotkanie kręgu biblijnego w środę 9 listopada o godz. 18.15 na plebanię. Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które pragną włączyć się w rozważanie Słowa Bożego i pogłębiać swoją wiedzę na tematy biblijne.

8. W czwartek 10 listopada o godz. 18.30 zbiórka wszystkich ministrantów, lektorów i ceremoniarzy. Obecność obowiązkowa.

9. W piątek – 11 listopada – przypada 98 rocznica Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 z udziałem władz miejskich. Po Mszy św. apel poległych i złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą czyn niepodległościowy. O godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym odbędzie się uroczysty koncert z okazji Święta Niepodległości.

10. W sobotę 12 listopada o godz. 18.30 kolejne spotkanie Duszpasterstwa Młodych. Zapraszamy szczególnie młodzież ze szkoły gimnazjalnej i średniej.

11. W dniach od 28.12 – 01.01 organizowane jest w Rydze Europejskie Spotkanie Młodzieży w duchu Taize. Zachęcamy wszystkich młodych ludzi do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Nasza parafia również organizuje wyjazd na to spotkanie. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Pawła.

12. Dziękujemy za ofiar na ogrzewanie naszego kościoła, zakrystii i domu parafialnego. W minonym tygodniu ofiarowano na ten cel 520 zł.

13. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tym razem zebrane podczas zbiórki pieniądze trafią do chrześcijan w Iraku.

14. W niedzielę (13. XI) podczas Mszy św. o godz. 10.45 dzieci klas III otrzymają modlitewniki.

15. Zachęcamy do lektury czasopism: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

16. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG