OGŁOSZENIA PARAFIALNE2 czerwca 2019 –  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

2 czerwca 2019 –  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś w Kościele w Polsce obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz XII Święto Dziękczynienia.  Wspominamy również 40 rocznicę I Pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski. Ofiary składane po Mszy św. do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W miesiącu czerwcu o godz. 18.30 zapraszamy wiernych na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Młodzież z naszej parafii udaje się do Chorwacji i Medjugorie w dniach od  9-16.06 br. Spotkanie przedwyjazdowe odbędzie się w środę o godzinie 17:30 w salce przy plebanii.
  4. Spotkanie dla uczniów kl. IV i ich rodziców przed Rocznicą I Komunii św. odbędzie się w środę o godz. 17.30.
  5. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W piątek o godz. 17.00 zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.
  7. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 17.45.
  8. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty w godz. 18.00 – 18.25.
  9. Nasza parafia organizuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci do Kołobrzegu. Szczegółowe informacje u s. Augustyny.
  10. W niedzielę 9 czerwca o 15.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu rozpocznie się wspólną modlitwą Marsz dla Życia i Rodziny, zakończony festynem rodzinnym przy parafii św. Józefa Robotnika. Zachęcamy do udziału wszystkich przywiązanych do wartości rodzinnych i szacunku dla życia. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  11. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.