OGŁOSZENIA PARAFIALNE13 listopada 2016 r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE13 listopada 2016 r. – XXXIII Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tym razem zebrane podczas zbiórki ofiary trafią do chrześcijan w Iraku.

2. Od poniedziałku do wtorku o godz. 17.00 Msza św. połączona z Nabożeństwem wypominkowym w intencji zmarłych. Zapraszamy w wyznaczone dni mieszkańców ulic, za których zmarłych będziemy się modlić. Szczegółowy plan modlitwy wypominkowej znajduje się na tablicy ogłoszeń.

3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek o godz. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W czwartek wspom. św. Elżbiety, dzień patronalnego święta s. Elżbiety – przełożonej domu zakonnego ss. Służebniczek.

6. W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.

7. W sobotę 19 listopada o godz. 18.30 kolejne spotkanie Duszpasterstwa Młodych. Zapraszamy szczególnie młodzież ze szkoły gimnazjalnej i średniej.

8. W dniach od 28.12 – 01.01 organizowane jest w Rydze Europejskie Spotkanie Młodzieży w duchu Taize. Nasza parafia również organizuje wyjazd na to spotkanie. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Pawła.

9. Dziękujemy za ofiar na ogrzewanie naszego kościoła, zakrystii i domu parafialnego. W minionym tygodniu ofiarowano na ten cel 1220 zł.

10. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – zakończenie Jubileuszowego Roku Miłosierdzia. Podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. W tym dniu swoje patronalne święto obchodzi Akcja Katolicka. O godz. 12.00 Uroczysta Msza św. na zakończenie Roku Miłosierdzia, z udziałem chóru parafialnego Salve Regina. Tego dnia ofiarami na tacę wspieramy budujące się kościoły w diecezji świdnickiej, natomiast po Mszy św. zbiórka na fundusz remontowy.

11. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.

12. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od 18.00 -19.00.

13. Zachęcamy do lektury czasopism: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

14. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG