OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA rok C

1. Bardzo dziękujemy o. Piotrowi za przybliżenie nam orędzia fatimskiego podczas głoszonych homilii i spotkań modlitewnych. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 Msza św. na zakończenie peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej wraz z zawierzeniem parafii Niepokalanemu Sercu NMP. Przy wyjściu z kościoła można nabyć pamiątkowy obrazek z Peregrynacji i obchodów 70 rocznicy powstania naszej parafii oraz nabyć kalendarz Maryjny na 2017 rok.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  3. Jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  4. Spotkanie redakcji gazetki Bliżej Źródła w poniedziałek o godz. 20.00.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  7. W I sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.00, zapraszamy do udziału w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu NMP. Od godz. 9.00 do 13.00 odwiedziny chorych.
  8. W najbliższą sobotę z naszej parafii wyruszy autokarowa Pielgrzymka Jubileuszowa do Rzymu. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 19.30. Po spotkaniu będzie można dokonać pozostałej części wpłaty. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  9. W miesiącu wrześniu i październiku są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  11. Przypominamy, że od 1 października (od najbliższej soboty) nastąpi zmiana porządku Mszy św. w dni powszednie. Msza św. wieczorna od 1 października do końca marca będzie odprawiana o godz. 17.00. W tym okresie w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 19.00, a kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00-19.00.
  12. W październiku w  naszej parafii nabożeństwo różańcowe:
  • w dni powszednie o godz. 17.30 (po Mszy św. wieczornej)
  • w niedzielę o godz. 17.00
  • dla dzieci szkolnych we wtorek i czwartek o godz. 16.30
  1. Przygotowując się do sezonu zimowego, prosimy parafian o składanie ofiar na ogrzewanie naszego kościoła i domu parafialnego. Koperty są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom.
  2. Wszystkim naszym Parafianom, Kuracjuszom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.