OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 09 2018 r

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA rok B – 30.09.2018 r.

1. Przypominamy, że od 1 października do końca marca Msza św. wieczorna w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 17.00. W tym okresie w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 19.00, a kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00-19.00.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Teresę od Dzieciątka Jezus; we wtorek św. Aniołów Stróżów; w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustynę Kowalską.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  5. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16.00-17.00.
  6. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  7. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych. Ks. Paweł Kuriata odwiedzi chorych w sobotę – 13 października.
  8. W sobotę 6 października odbędzie się Pielgrzymka Grup Różańcowych do Barda. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przy Al. Spacerowej.
  9. W miesiącu październiku i listopadzie są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii.
  10. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe:
  • w dni powszednie o godz. 17.30 (po Mszy św. wieczornej)
  • w niedzielę o godz. 18.30
  • dla dzieci szkolnych we wtorek i czwartek o godz. 16.30
  1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.45 dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają różańce.
  2. Przygotowując się do sezonu zimowego, prosimy parafian o składanie ofiar na zakup oleju opałowego do ogrzewanie naszego kościoła. Koperty są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  4. Wszystkim naszym Parafianom, Kuracjuszom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.