OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22 09 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA rok B

23.09.2018 r.

 

 1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – bł. Władysława z Gielniowa; w czwartek – św. Wincentego a Paulo; w piątek – św. Wacława; w sobotę – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 2. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III – ws. przygotowania do I Komunii św. – w poniedziałek o godz. 17.30 (w kościele).
 3. Spotkanie z rodzicami młodzieży z klasy VIII i III gimnazjum ws. przygotowania do sakramentu bierzmowania w środę o godz. 18.00 (w kościele).
 4. W środę o godz. 19.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 5. Spotkanie z rodzicami dzieci klas II – ws. przygotowania do I Komunii św. – w piątek o godz. 17.30 (w kościele).
 6. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
 7. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w sobotę o godz. 18.00.
 8. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 10. Do końca września trwają zapisy uczniów klasy I, którzy pragną rozpocząć przygotowania do I Komunii św oraz zapisy uczniów klasy VI, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
 11. Zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca i modlących się na Różańcu na  pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie – 6 października br. (sobota). Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł.
 12. Przygotowując się do sezonu zimowego, prosimy parafian o składanie ofiar na zakup oleju opałowego do ogrzewanie naszego kościoła. Koperty są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.
 13. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

 

*OAMDG*