OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA C

XXII NIEDZIELA ZWYKŁC

1. W dniu dzisiejszym witamy w naszej wspólnocie s. M. Radosławę, życząc jej wszelkich potrzebnych łask w posłudze naszej wspólnocie parafialnej.
  2. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym w środę od godziny 18.00 – 19.00. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. We czwartek przypada rocznica wybuchu II. wojny światowej – 77. rocznica agresji Niemiec na Polskę. O godz. 8.00 Msza św. dla uczniów, rodziców i nauczycieli rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W pierwszy piątek miesiąca od 18.00 do 19.00 zapraszamy na spowiedź dzieci i młodzież. O godzinie 19.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godzinie 7.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca NMP. Od godziny 9.00 odwiedziny chorych.
  7. W przyszłą niedzielę pragniemy podziękować za tegoroczne plony. Msza św. Dożynkowa o godzinie 9.30. Prosimy parafian posiadających ogródki działkowe i rolników o przyniesienie do zakrystii w piątek płodów ziemi na dekorację świątyni. Po Mszy św. o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. We wrześniu są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać w kancelarii i zakrystii po Mszach św.
  9. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii: 29. sierpnia – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela; 1. września – bł. Bronisławę, 3. września – św. Grzegorza Wielkiego pp. i dK.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  11. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  12. W przyszłą niedzielę w naszym kościele organizujemy zbiórkę zeszytów i przyborów szkolnych dla dzieci. Po każdej Mszy św. parafialna grupa Caritas przeprowadzi również kwestę na pomoc uczniom potrzebującym naszego wsparcia.
  13. W przyszłą niedzielę zapraszamy do udziału w II. spotkaniu Miłośników Łowiectwa i Jeździectwa, które odbędzie się na terenie kompleksu rekreacyjnego „Dworzysko”. O godzinie 12.00 w hali spacerowej rozpocznie się Msza św. polowa z udziałem przedstawicieli Kół Łowieckich. Serdecznie zapraszamy. Część dochodu z tego wydarzenia zostanie przeznaczona na powstanie Rodzinnego Domu Dziecka w Wałbrzychu.
  14. Informujemy, że z powodów organizacyjnych nie odbędzie się planowany na 11. września festyn parafialny. Dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili gotowość włączenia się w przygotowanie ciast i ofiarowali fanty.
  15. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG