OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 22 09 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2.09.2018

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA rok B

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. W poniedziałek o 8.30 Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy nauczycieli, rodziców, młodzież i dzieci.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W I czwartek miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W I piątek miesiąca od 18.00 do 19.00 zapraszamy na spowiedź dzieci i młodzież. O godz. 19.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W sobotę obchodzimy święto Narodzenia NMP.
  7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  8. Błogosławieństwo klas I i poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę o godz. 10.45.
  9. W niedzielę – 9 września – zapraszamy do udziału w IV spotkaniu Miłośników Łowiectwa i Jeździectwa, które odbędzie się na terenie kompleksu rekreacyjnego „Dworzysko”. W naszym kościele o godz. 12.00 Msza św. z udziałem przedstawicieli Kół Łowieckich. Serdecznie zapraszamy.
  10. We wrześniu i październiku są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać w kancelarii i zakrystii po Mszach św.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.
  12. Informujemy, że w przyszłym roku w naszej parafii uroczystość pierwszej Komunii św. odbędzie się 12 maja.
  13. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Remontowy naszego kościoła.
  14. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.