OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 05.08.2018

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA   B – 05.08.2018

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic Różańcowych.
  2. W poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego.
  1. W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. codziennie (od poniedziałku do niedzieli) od godz. 18.30 – 18.55.
  2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  3. Nasz kościół jest otwarty codziennie. Zachęcamy wszystkich wiernych do chwili adoracji Jezusa Eucharystycznego.
  4. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek o 19.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. W miesiącu sierpniu są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać w kancelarii i zakrystii po Mszach św.
  7. Osoby należące do grupy duchowego uczestnictwa w Pielgrzymce na Jasną Górę zapraszamy od poniedziałku do czwartku na Mszę św. wieczorną połączoną z Apelem Jasnogórskim.
  8. Odpowiadając na coroczny apel, aby miesiąc sierpień stał się dla nas czasem abstynencji od alkoholu, prosimy o wpisywanie się do Księgi Abstynenckiej, która została wyłożona przy ołtarzu bocznym (św. Rodziny).
  9. W II niedzielę sierpnia – jak co roku – ofiarami składanymi na tacę wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej. Po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  11. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych. Udającym się na wakacyjne urlopy życzymy miłego i dobrego wypoczynku.