OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.07.2018 r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA   B – 29.07.2018 r.

1. W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. codziennie (od poniedziałku do niedzieli) od godz. 18.30 – 18.55.
  2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  3. Nasz kościół jest otwarty codziennie. Zachęcamy wszystkich wiernych do chwili adoracji Jezusa Eucharystycznego.
  4. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W I czwartek miesiąca o godz. 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W I piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 19.00.
  7. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic Różańcowych.
  9. W miesiącu sierpniu są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać w kancelarii i zakrystii po Mszach św.
  10. Pielgrzymi gr. 6 – wałbrzyskiej – wyruszają na pątniczy szlak jutro po uroczystej Mszy św. sprawowanej w kościele św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu o godz. 10.00. Osoby należące do grupy duchowego uczestnictwa zapraszamy począwszy od poniedziałku do udziału we Mszy św. wieczornej połączonej z Apelem Jasnogórskim.
  11.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  12. W rozpoczynającym się miesiącu sierpniu nie możemy zapomnieć o wydarzeniach upamiętniających Powstanie Warszawskie 1944 r., jak również Bitwę Warszawską z 1920 r, oddając należny cześć i hołd bohaterom narodowym, którzy swe życie złożyli na ołtarzu Ojczyzny.
  13. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych. Udającym się na wakacyjne urlopy życzymy pięknego wypoczynku. Pamiętajmy o naszym  świadectwie wiary.