OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 24.07.2016

SzczawnoZdrój 24.07.2016

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA C

1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 12.00 i w poniedziałek po Mszy św. wieczornej zostanie odprawiony obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów z okazji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary składane do puszek po Mszach św. w ramach akcji „1 gr za 1 km” będą w całości przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. codziennie od godz. 18.30 – 18.55.
  3. Kancelaria parafialna czynna w czwartek od godz. 17.00 do 18.00 (nieczynna we wtorek z racji odpustu w par. św. Anny w Wałbrzychu).
  4. Nasz kościół jest otwarty codziennie. Zachęcamy wszystkich wiernych do chwili adoracji Jezusa Eucharystycznego.
  5. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek o godz. 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W miesiącu sierpniu są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać w kancelarii i zakrystii po Mszach św.
  8. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Gó i do grupy duchowego uczestnictwa.
  9. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii: w poniedziałek św. Jakuba Apostoła – święto; we wtorek św. Joachima i Anny; w piątek św. Marty.
  10. Bardzo serdecznie prosimy parafian o włączenie się w zorganizowanie festynu odpustowego, który planowany jest na dzień 11 września br. Prosimy o upieczenie ciast, przygotowanie potraw, dostarczenie fantów na loterię, sponsorowanie atrakcyjnych nagró Gorąco prosimy o zadeklarowanie gotowości przygotowania ciast i potraw na listach znajdujących się w zakrystii.
  11. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Jubileuszowej w Roku Miłosierdzia do Rzymu w terminie od 1 do 8 października br. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się w gablocie przed kościołem.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  13. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych. Udającym się na wakacyjne urlopy życzymy miłego i dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o naszym  świadectwie wiary.

OAMDG