OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.07.2018 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA  ROK B – 08.07.2018 r.

1. Nasz kościół jest otwarty codziennie. Od wtorku do piątku i w niedzielę w kościele trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zachęcamy wszystkich do chwili adoracji.
  2. W środę – 11 lipca – święto św. Benedykta, opata – patrona Europy. Tego dnia w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. W tym roku przypada 81 rocznica upamiętniająca to wydarzenie. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.
  3. W związku ze śmiercią śp. dr Mieczysławy Korczyńskiej w środę 11 lipca br. o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św., do udziału w której zapraszamy szczególnie pracowników Urzędu Miasta, pracowników i kuracjuszy Uzdowiska – instytucje, z którymi związana była dr Korczyńska oraz wszystkich, którym pomagała jako lekarz.
  4. W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. codziennie (od poniedziałku do niedzieli) od godz. 18.30 – 18.55.
  5. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  6. W piątek – 13 lipca – po Mszy św. wieczornej zapraszamy do udziału w Nabożeństwie fatimskim.
  7. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę i do grupy duchowego uczestnictwa.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  9. W miesiącu lipcu i sierpniu są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać zakrystii po Mszach św. i w kancelarii.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na fundusz remontowy. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i zrozumienie.
  11. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych. Udającym się na wakacyjny urlop życzymy miłego i dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o naszym  świadectwie wiary.

O.A.M.D.G.