OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA A – 02.07.2017

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA A – 02.07.2017

1. Nasz kościół jest otwarty codziennie. Od wtorku do piątku i w niedzielę odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy wszystkich do chwili adoracji Jezusa Eucharystycznego.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Ze smutkiem powiadamiamy, że piątek w wyniku ciężkiej choroby zmarł +Jan Kuriata – tato naszego wikariusza ks. Pawła Kuriaty. Msza św. żałobna odbędzie się w czwartek o godz. 13.00 w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich.
  4. W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. codziennie od godz. 18.30 – 18.55.
  5. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Tomasza Apostoła – święto; w czwartek – bł. Marię Teresę Ledóchowską; w sobotę – św. Jana z Dukli.
  6. W środę o godz. 19.00 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  7. W I czwartek o godz. 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.
  8. W I piątek miesiąca nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.00.
  9. W miesiącu lipcu i sierpniu są wolne intencje mszalne, które można zamawiać zakrystii po Mszach św. i w kancelarii.
  10. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  11. Są jeszcze 3 wolne miejsca na wakacyjny wyjazd dla dzieci do Szklarskiej Poręby, w terminie 17-21. 07. Koszt 200 zł. Zapisy w zakrystii u s. Elżbiety lub p. Joanny Szymańskiej – organistki.
  12. Jak co roku gorąco zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy na pieszą pielgrzymkę oraz do grupy duchowego uczestnictwa trwają do 24 lipca br.
  13. W przyszłą niedzielę – 9 lipca – o godz. 12.00 Akcja Katolicka zaprasza wspólnoty parafialne na Mszę św. w intencji naszej parafii.  W tym miesiącu polecamy Panu Bogu Osoby i Instytucje, które w różnej formie wspierały organizację II Festynu parafialnego. Dziękując za dar ich serc, wypraszajmy dla nich potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo. Po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy.
  14.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  15. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych. Udającym się na wakacyjne urlopy życzymy miłego i dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o naszym  świadectwie wiary.

O.A.M.D.G.