OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 października 2016 r – XXVIII Niedziela Zwykła

1. Kalendarium liturgiczne:
    • 13 października – czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego
    • 15 października – sobota – św. Teresy od Jezusa
  2. Dziś przypada XVI Dzień Papieski – pod hasłem Bądźcie świadkami miłosierdzia. Obchody dnia wyboru św. Jana Pawła II na papieża oraz doroczna zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia wspierającej uzdolnione dzieci i młodzież z rodzin ubogich.
  3. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej i nabożeństwie różańcowym adoracja uwielbienia prowadzona przez Diakonię Modlitwy. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  4. W środę o godz. 17.00 Msza św. w intencji śp. Ks. prałata Alojzego Schmidta w 36 rocznicę jego śmierci.
  5. Spotkanie kręgu biblijnego w środę o godz. 18.15.
  6. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie odbędzie się w czwartek po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w VIII roku nowenny przed 100 rocznicą objawień fatimskich. Na procesję fatimską przynosimy świece.
  7. Zapraszamy dorosłych i młodzież do wspólnej modlitwy różańcowej:
  • w dni powszednie o godz. 17.30 (po Mszy św. wieczornej)
  •   w niedzielę o godz. 17.00
  • Dzieci szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek i czwartek o godz. 16.30 na wspólną modlitwę dziesiątkiem różańca.
  1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.45 uczniowie klasy III przygotowujący się do Pierwszej Komunii św. otrzymają z rąk swoich rodziców pobłogosławione różańce. Rodziców dzieci klasy I i II zapraszamy na krótkie spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.45.
  2. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Remontowy. Ofiary składane w tym miesiącu będą przeznaczone na zapłatę za wykonanie audytu energetycznego budynku parafialnego, którego koszt wynosi 2600 zł. Dziękujemy za ofiar składane na ogrzewanie. Dotychczas 6 rodzin z naszej parafii złożono 600 zł. Bóg zapłać
  3. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

KANCELARIA: wtorek i czwartek po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym