OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 kwietnia 2017 – Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej

9 kwietnia 2017 – Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej rok A

1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy obchód WIELKIEGO TYGODNIA. Przy kościele można nabyć palmy oraz wypieki świąteczne przygotowane przez dzieci i młodzież naszej parafii.
  2. Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali.
  3. Spowiedź św. od poniedziałku do środy przed poranną Mszą św. i od 18.00 do 18.55. W środę o godz. 17.30 zbiórka ministrantów.
  4. W Wielki Czwartek w katedrze świdnickiej o godz. 9.00 Msza św. z poświęceniem olejów i odnowieniem przyrzeczeń kapłańskich.
  5. Dziękujemy za przekazanie produktów długoterminowych oraz ofiar, które umożliwiły przygotowanie paczek żywnościowych na zbliżające się święta dla 115 rodzin naszej parafii. Bardzo dziękujemy parafialnej grupie Caritas za przeprowadzenie zbiórek i rozdzielenie pomocy potrzebującym.
  6. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek od godz. 17.00 do 18.00.
  7. Każda parafia naszej diecezji w okresie wielkopostnym powinna ofiarować jałmużnę na dzieła miłosierdzia prowadzone w diecezji świdnickiej. Naszą jałmużnę postną możemy składać do skarbony przy figurze św. Antoniego do Niedzieli Bożego Miłosierdzia (23.04). Ofiary zbierane w Wielką Sobotę podczas poświęcenia pokarmów będą przeznaczone na naprawę schodów granitowych przy wejściu głównym do kościoła.
  8. Dziś po Mszy św. zbiórka ofiar na remont dachu naszego kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom.
  9. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny do Hali Spacerowej w godz. od 13.00 do 18.00.
  10. Przypominamy, że każdy katolik, jest zobowiązany przynajmniej raz w roku w Okresie Wielkanocnym przystąpić do spowiedzi i komunii św.
  11. Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w Triduum Paschalnym – plan obchodów Świąt Paschalnych jest wyłożony w kościele na stoliku.