OGŁOSZENIA PARAFIALNE   8 października 2017 – XXVII Niedziela Zwykła

8 października 2017 r. – XXVII Niedziela Zwykła A

1. Dziś przypada XVII Dzień Papieski – pod hasłem Idźmy naprzód z nadzieją. Obchody dnia wyboru św. Jana Pawła II na papieża oraz doroczna zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia wspierającej uzdolnione dzieci i młodzież z rodzin ubogich.
  2. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej i nabożeństwie różańcowym adoracja uwielbienia prowadzona przez Diakonię Modlitwy. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. w intencji śp. Ks. prałata Alojzego Schmidta w 37 rocznicę jego śmierci.
  5. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie odbędzie się w piątek po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, która zakończy obchody 100 rocznicy objawień fatimskich. Na procesję fatimską przynosimy świece.
  6. W sobotę spotkanie duszpasterstwa młodzieży.
  7. Zapraszamy dorosłych i młodzież do wspólnej modlitwy różańcowej:
  • w dni powszednie o godz. 17.30 (po Mszy św. wieczornej)
  • w niedzielę o godz. 18.30
  • Dzieci szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek i czwartek o godz. 16.30 na wspólną modlitwę dziesiątkiem różańca.
  1. W październiku nie będzie zbiórki przykościelnej do puszek na Fundusz Remontowy.  Dziękujemy za ofiary składane w kopertach i na konto parafialne. Jeszcze w tym roku zamierzamy wykonać nowe oświetlenie ledowe prezbiterium. Oferta wykonawcy opiewa na kwotę 9500 zł. Zanim rozpoczniemy prace musimy we własnym zakresie wykonać nową instalację elektryczną prezbiterium.
  2. Dziękujemy za ofiar składane na ogrzewanie naszego kościoła. Dotychczas 5 rodzin z naszej parafii złożyło 1100 zł. W minionym tygodniu zamówiliśmy 2000 l. oleju opałowego za kwotę 5600 zł. Bóg zapłać  za zrozumienie i życzliwość wobec tych, którzy uczestniczą w naszym kościele we Mszy św.
  3. W dniu dzisiejszym o godz. 18.00 w katedrze świdnickiej Msza św. na zakończnie peregrynacji Figury MB Fatimskiej połączona z aktem oddania Niepokalanemu Sercu NMP naszej diecezji.
  4. Nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych z naszego dekanatu rozpoczynają się dziś (08.10.2017 r.) o godz. 19.00. w parafii pw. Podwyższenia Krzyża św. w Wałbrzychu.
  5. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

KANCELARIA: wtorek i czwartek po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym