OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 maja 2016 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8 maja 2016 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy naszego kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. W poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości św. Stanisława BM, patrona naszej diecezji i Ojczyzny. W tym dniu alumni V roku Seminarium Duchownego w Świdnicy przyjmą święcenia diakonatu. Biskupa Ignacego i Adama oraz przyszłych diakonów polecamy modlitwie naszej wspólnoty parafialnej.
  3. W tym tygodniu (z wyjątkiem piątku) nabożeństwa majowe wraz z nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego będą odprawiane o godz. 18.30.
  4. Okazja do spowiedzi św. od poniedziałku do soboty od godz. 18.00 do 18.25.
  5. Kancelaria czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  6. W tym tygodniu odbędą się próby dla dzieci przed uroczystością I Komunii Świętej:
  • we wtorek 10.05. o godz. 16.30
  • w czwartek 12.05. o godz. 17.00
  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 17.00.
  2. W piątek 13 maja, po Mszy św. wieczornej, nabożeństwa Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym.
  3. W sobotę przypada święto św. Macieja.
  4. W sobotę o godz. 20.00 rozpoczniemy w naszym kościele czuwanie modlitewne w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
  5. W przyszłą Niedzielę Zesłania Ducha Świętego – po Mszach świętych, -ogólnopolska zbiórka na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  6. Są jeszcze wolne intencje mszalne na miesiąc maj i czerwiec. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.