OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 listopada 2015 r. – XXXII Niedziela Zwykła

8 listopada 2015 r. – XXXII Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy w Kościele Powszechnym Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym w Syrii – otoczmy modlitwą chrześcijan prześladowanych w tym kraju. Po Mszach św. zbiórka na rzecz Kościoła w potrzebie. Bardzo prosimy wszystkich wierzących oraz ludzi dobrej woli, by swoją ofiarą udzielili wsparcia udręczonemu Kościołowi w Syrii.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Nabożeństwo wypominkowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 (z wyjątkiem środy), a bezpośrednio po nim Msza św. w intencji zmarłych. Zapraszamy w wyznaczone dni mieszkańców ulic, za których bliskich zmarłych będziemy się modlić. Szczegółowy plan modlitwy wypominkowej znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  4. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  5. W poniedziałek obchodzimy rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie.
  6. 10. listopada br. – we wtorek – w naszym kościele o godz. 18.30 wraz z chórem Canticum Novum i zespołem Asocjacja Piosenek Szczególnych zaśpiewamy pieśni i piosenki patriotyczne. Zapraszamy do wspólnego uczczenia obchodów kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości.
  7. W środę – 11. listopada – przypada 97. rocznica Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 z udziałem władz miejskich. Po Mszy św. apel poległych i złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą czyn niepodległościowy.
  8. O godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym odbędzie się uroczysty koncert z okazji Święta Niepodległości, na który zaprasza Pan Burmistrz.
  9. Ze względu na przypadającą w środę Święto Narodowe spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w środę 25.11.2015r.
  10. W piątek spotkanie modlitewne Ruchu Czystych Serc o godz. 18.00.
  11. Rodziców uczniów kl. I szkoły podstawowej wraz z dziećmi, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Św., zapraszamy na indywidualne spotkanie w piątek od godz. 18.00 do 19.00.
  12. W dniach od 28.12 – 01.01 organizowane jest w Walencji Europejskie Spotkanie Młodzieży w duchu Taize. Zachęcamy wszystkich młodych ludzi do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Nasza parafia również organizuje wyjazd na to spotkanie. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Pawła.
  13. Dziękujemy za ofiar na ogrzewanie naszego kościoła, zakrystii i domu parafialnego. Dotychczas złożono na ten cel 5280 zł. Natomiast na zakup wzmacniacza ofiarowano jak dotąd 350 zł.
  14. W przyszłą niedzielę ofiarami składanymi na tacę wspieramy przygotowania i organizację Światowych Dni Młodzież, które odbędą się w lipcu 2016 roku w Krakowie.
  15. Zachęcamy do lektury czasopism: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  16. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG