OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 kwietnia 2018 – II Niedziela Wielkanocna NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

8 kwietnia 2018 – II Niedziela Wielkanocna  rok B

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Jest to Święto patronalne Caritas. Rozpoczynamy w Kościele w Polsce 74 Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Świdnicką Caritas. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 zapraszamy do udziału w Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego.
  2. Przypominamy, że począwszy od kwietnia do końca września Msze św. wieczorne w naszym kościele będą sprawowane o godz. 19.00.
  3. W poniedziałek w kalendarzu liturgicznym przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej (ok. 19.45) zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w przygotowanie festynu parafialnego.
  5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek i czwartek od godz. 17.00 – 18.00.
  6. Spotkanie Grupy Biblijnej w środę – 11 kwietnia 2018 r. – o godz. 17.30.
  7. W środę o godz. 19.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  8. W sobotę o godz. 19.00 w Kościele św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu odbędzie się Koncert Wielkanocny. Szczegóły na plakacie.
  9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.45 zostaną poświęcone medaliki dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  10. Za tydzień w kościele będziemy obchodzili po raz kolejny niedzielę Biblijną i narodowy dzień czytania Pisma Świętego. Zgodnie ze wskazaniami w całej Polsce tego dnia czytany jest list do Rzymian. W przyszłą niedzielę w naszym kościele od godz. 13.00 rozpoczniemy wspólne czytanie listu św. Pawła.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na remont naszego prezbiterium. Do zapłaty pozostało ok. 3000 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za troskę o piękno naszego kościoła.
  12. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy daru pokoju serca, który rodzi się ze spotkania ze Zmartwychwstałym Panem.