OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 października 2018 r – XXVII Niedziela Zwykła

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

7 października 2018 r. – XXVII Niedziela Zwykła B

 

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
2. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie formacyjne dla dzieci klasy III przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej i ich rodziców.
3. W środę na godz. 17.30 zapraszamy uczniów klasy VI i ich rodziców na nabożeństwo różańcowe, a po nim spotkanie ws. rozpoczynających się przygotowań do sakramentu bierzmowania.
4. W piątek przypada 38 rocznica śmierci śp. Ks. prałata Alojzego Schmidta.
5. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskieodbędzie się w sobotę po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Na procesję fatimską przynosimy świece.
6. Zapraszamy dorosłych i młodzież do wspólnej modlitwy różańcowej:
  • w dni powszednie o godz. 17.30 (po Mszy św. wieczornej)
  • w niedzielę o godz. 18.30
  • Dzieci szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek i czwartek o godz. 16.30 na wspólną modlitwę dziesiątkiem różańca.
7. Za tydzień przypada niedziela papieska. Jak co roku tego dnia odbywa się w całej Polsce zbiórka na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera w edukacji i rozwijaniu talentów uzdolnioną młodzież z mniej zamożnych rodzin. Młodzież naszej parafii przeprowadzi zbiórkę ofiar, a ponadto po każdej Mszy św. będzie można nabyć Papieskie kremówki.
8. W październiku nie będzie zbiórki przykościelnej do puszek na Fundusz Remontowy.  Dziękujemy za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.
9. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

KANCELARIA: wtorek i czwartek po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym

 

*OAMDG*