OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 maja 2017 – IV Niedziela Wielkanocna NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

7 maja 2017 – IV Niedziela Wielkanocna  rok A

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. zbiórka ofiar nasze Seminarium Duchowne oraz kleryków przygotowujących się do posługi kapłańskiej w naszej diecezji.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława BM, patrona naszej diecezji i Ojczyzny. W tym dniu alumni V roku Seminarium Duchownego w Świdnicy przyjmą święcenia diakonatu. Biskupa Ignacego oraz biskupa Adama, jak również przyszłych diakonów polecamy modlitwie naszej wspólnoty parafialnej.
  3. W poniedziałek o godz. 19.45 spotkanie ws. przygotowania Festynu Parafialnego. Zapraszamy przedstawicieli wspólnot parafialnych oraz osoby, które chciałyby włączyć się w przygotowanie tego wydarzenia.
  4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 – 18.00.
  5. W środę o godz. 17.30 krąg biblijny. O godz. 19.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii.
  6. W piątek  o godz. 13.00 pod Pomnikiem Ułanów Legii Polsko-Włoskiej w Szczawnie-Zdroju odbędą się uroczystości upamiętniające 210 rocznicę Bitwy na Czerwonym Wzgórzu z udziałem Orkiestry i asysty honorowej Wojska Polskiego.
  7. Zapraszamy do udziału we Mszy św. w katedrze świdnickiej w najbliższą sobotę (13.05.br) o godz. 11.00 podczas której zostanie koronowany obraz Matki Bożej Świdnickiej – Uzdrowienia chorych.
  8. 13 maja – w sobotę – po Mszy św. wieczornej zapraszamy do udziału w Nabożeństwie fatimskim połączonym z nabożeństwem majowym. Rozpoczniemy tym samym obchody 100 rocznicy Objawień Fatimskich. W tym dniu nie będzie nabożeństwa majowym o godz. 18.30.
  9. Nabożeństwo majowe codziennie (z wyjątkiem soboty) o godz. 18.30.
  10. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty od godz. 18.00 do 18.25.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Są jeszcze wolne intencje mszalne na miesiąc maj i czerwiec.
  12. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. za Poległych w obronie Ojczyzny – z okazji 210 rocznicy Bitwy pod Strugą. Po Mszach św. zbiórka ofiar na fundusz remontowy.
  13. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego i pięknego tygodnia.