OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 czerwca 2015 – X Niedziela

7. czerwca 2015 – X Niedziela zwykła B

1. W dniu dzisiejszym w Kościele w Polsce obchodzimy Święto Dziękczynienia. Ofiary składane po Mszy św. do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Zapraszamy parafian do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny. Uczestnicy Marszu gromadzą się dziś o godz 15.00 przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu (Piaskowa Góra) skąd w pochodzie przejdą ulicami miasta na stadion przy ul. Kusocińskiego, gdzie odbędzie się piknik rekreacyjno-rodzinny.
  3. Przez cały miesiąc czerwiec na godz. 18.30 zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W okresie oktawy Bożego Ciała procesje teoforyczne wokół kościoła odbywać się będą na zakończenie nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na zakończenie roku przygotowań w czwartek na godz. 18.30. W tym dniu nabożeństwem eucharystycznym i Mszą św. zakończymy oktawę Bożego Ciała.
  5. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Próba przed uroczystością przyjęcia do Liturgicznej Służby Ołtarza.
  7. Zapraszamy na krąg biblijny w piątek o godz. 17.00.
  8. W sobotę obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  9. W najbliższą sobotę wyjazd dzieci i młodzieży do Szklarskiej Poręby – zbiórka przed kościołem o godz. 7.00. Dzieci zabierają wygodne buty, kanapki i coś do picia.
  10. 13. czerwca – w sobotę – po Mszy św. wieczornej zapraszamy do udziału w Nabożeństwie fatimskim połączonym z nabożeństwem czerwcowym. W tym dniu nie będzie nabożeństwa czerwcowego o godz. 18.30.
  11. Pragnąc dokonać podsumowania pierwszego roku przygotowań do I Komunii Świętej prosimy, by dzieci z klas I i II, które nie chodzą do szkoły podstawowej w Szczawnie-Zdroju przyniosły do przyszłej niedzieli książeczki z naklejkami z niedzielnych Mszy Świętych.
  12. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  13. W minionym tygodniu rodziny naszej parafii złożyły na remont domu parafialnego 550 zł.  Dziękuję za pomoc materialną w prowadzonych pracach remontowych.
  14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  15. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.