OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 maja 2018 – VI Niedziela Wielkanocna

6 maja 2018 – VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Spotkanie osób zaangażowanych w przygotowanie festynu w poniedziałek o godz. 19.45. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu planowanym na niedzielę 20 maja w godz. od 14.00 do 18.00.
  3. We wtorek obchodzimy Uroczystość św. Stanisława BM – głównego patrona Polski oraz diecezji świdnickiej – dzień modlitwy za naszą Ojczyznę, a także za naszego Biskupa Diecezjalnego i wiernych naszej Diecezji.
  4. W tym tygodniu odbędą się próby dla dzieci przed uroczystością I Komunii Świętej wg ustalonego porządku. Zgodnie ze zwyczajem rodziców dzieci komunijnych prosimy o pomoc w przygotowaniu kościoła i obejścia na tę uroczystość.
  5. W środę o godz. 18.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  6. Od piątku w ramach nabożeństwa majowego rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. I spowiedź dla dzieci klas III w sobotę 12.05. o godz. 10.00.
  8. W niedzielę – 13 maja –  o godz. 9.3o – Msza św. upamiętniająca 211. rocznicę Bitwy na Czerwonych Wzgórzach.
  9. W przyszłą niedzielę – 13 maja – w naszej parafii dzień I Komunii świętej. W związku z tym wydarzeniem Mszę św. komunijną rozpoczniemy o godz. 10.30. Zbiórka dzieci przed kościołem o godz. 10.15.
  10. W tym tygodniu nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.30.
  11. Okazja do spowiedzi św. od poniedziałku do soboty od godz. 18.00 do 18.25.
  12. Kancelaria czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  13. Nasza parafia organizuje wyjazd dzieci na wakacje z Bogiem do Kołobrzegu. Zapisy i szczegółowe informacje u s. Augustyny.
  14. Są jeszcze wolne intencje mszalne na miesiąc maj, czerwiec i lipiec.
  15. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przedstawiciele parafii będą zbierali ofiary na fundusz remontowy.
  16. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.