OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 marca 2017 – I Niedziela Wielkiego Postu

5 marca 2017 – I Niedziela Wielkiego Postu rok A

1. W dniu dzisiejszym, w I Niedzielę Wielkiego Postu, po Mszy św. o godz. 12.00, zmiana tajemnic różańcowych. Natomiast o godz. 17.00 nabożeństwo pokutne Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. Od wtorku do piątku, oraz w niedzielę, zapraszamy w ciągu dnia do nawiedzenia Najświętszego Sakramentu wystawionego w kaplicy adoracji.
  4. W środę o godz. 18.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  5. W piątek o godz. 16.00 Dzieci Maryi będą miały spotkanie. Zapraszamy również chętne dziewczęta do tej wspó
  6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30.
  7. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie grupy charytatywnej
  8. W sobotę o godz. 18.00 spotkanie duszpasterstwa młodzieży.
  9. W II i III niedzielę Wielkiego Postu Dzieci Maryi po każdej Mszy św. będą rozprowadzały kartki świąteczne.
  10. Są jeszcze wolne intencje mszalne na miesiąc kwiecień i maj. Natomiast Msze św. gregoriańskie można zamawiać na miesiąc maj i czerwiec.
  11. Za tydzień, w II niedzielę Wielkiego Postu, zbiórka ofiar na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad Gentes”.
  12. Informujemy, że sobotę 18. III – w salce na plebanii – od godz. 18.30 będzie miała miejsce przymiarka strojów komunijnych w wyznaczonych godzinach i grupach dzieci. Dokładne informacje przekażą rodzice kontaktowi.
  13. Przy wyjściu z kościoła jest rozprowadzana prasa katolicka oraz świece świąteczne.
  14. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy błogosławionego Wielkiego Postu.