OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 lutego 2017 – V Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

5 lutego 2017 – V Niedziela Zwykła rok A

 1. Serdecznie dziękujemy członkom Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej oraz Grupy Charytatywnej Caritas za organizację Balu Charytatywnego, z którego dochód pragniemy przeznaczyć na organizację czasu wolnego dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Dziękujemy również wszystkim, którzy okazali pomoc ofiarując fanty i nagrody.

 2. Odpowiadając na prośbę Biskupa Świdnickiego, dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby żeńskich zakonów klauzurowych, znajdujących się na terenie diecezji świdnickiej. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

 3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w poniedziałek (6.II) na spotkania formacyjne: o godz. 16.00 kl. IIIa i, a o 18.00 kl. IIIb. Przypominamy, że spotkania są obowiązkowe.

 4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 18.00.

 5. W sobotę – 11 lutego przypada wspom. NMP z Lourdes XXV Światowy Dzień Chorego – Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9.00. Zapraszamy do udziału we Mszy św. osoby dotknięte chorobą i cierpieniem. Prosimy, aby bliscy dopomogli im przybyć na Mszę św.

 6. W przyszłą niedzielę (12 lutego) podczas Mszy św. o godz. 10.45 nastąpi obrzęd poświęcenia świec dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

 7. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty od godz. 16.30 – 16.55.

 8. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 – 19.00.

 9. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc luty i marzec, które można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

 10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka na fundusz remontowy. Dziękujemy za ofiary składane na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.

 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 12. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy błogosławionego tygodnia.

*OAMDG*