OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 listopada 2017 r – XXXI Niedziela Zwykła

5 listopada 2017 r. – XXXI Niedziela Zwykła A

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Nabożeństwo wypominkowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a bezpośrednio po nim Msza św. w intencji zmarłych. Zapraszamy w wyznaczone dni mieszkańców ulic, za których bliskich zmarłych będziemy się modlić. Szczegółowy plan modlitwy wypominkowej znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  3. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  4. W czwartek obchodzimy rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie.
  5. W sobotę – 11 listopada – przypada 99 rocznica Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 z udziałem władz miejskich. Po Mszy św. apel poległych i złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą czyn niepodległościowy.
  6. O godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym odbędzie się uroczysty koncert z okazji Święta Niepodległości, na który zaprasza Pan Burmistrz.
  7. Dziękujemy za ofiar na ogrzewanie naszego kościoła.
  8. Na przełomie roku, w dniach od 28.12 – 01.01, organizowane jest w Bazylei Europejskie Spotkanie Młodych w duchu Taize. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Podobnie jak w ubiegłym roku, nasza parafia również organizuje wyjazd na to spotkanie. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Pawła.
  9. W przyszłą niedzilę obchodzimy w Kościele Powszechnym Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym na Bliskim Wschodzie – otoczmy modlitwą chrześcijan prześladowanych. Po Mszach św. zbiórka na rzecz Kościoła w potrzebie.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie nowego numeru gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  11. KANCELARIA: wtorek i czwartek – 18.00-19.00.
  12. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.