OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 czerwca 2016 – X Niedziela zwykła

5 czerwca 2016 – X Niedziela zwykła C

1. W dniu dzisiejszym w Kościele w Polsce obchodzimy Święto Dziękczynienia. Ofiary składane po Mszy św. do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej; w piątek bł. Bogumiła; w sobotę święto św. Barnaby Apostoła.
  3. Przez cały miesiąc czerwiec na godz. 18.30 zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na zakończenie roku przygotowań w najbliższą sobotę (11.06) o godz. 10.00 uczniów I klasy gimnazjum, a o godz. 11.00 uczniów II klasy gimnazjum.
  5. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  6. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty w godz. od 18.00 – 18.25.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie będziemy gościli ks. dra Sławomira Augustynowicza – Asystenta Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej, który wygłosi  okolicznościową homilię.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy. Dotychczas zebraliśmy blisko 20 tys. zł na remont dachu kościoła, co stanowi ok. 8 % potrzebnej kwoty, która szacowana jest na 250 – 300 tys. zł. Ofiary można przekazywać na konto parafialne, w kopertach i do puszek podczas zbiórek w II niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  9. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Jubileuszowej w Roku Miłosierdzia do Rzymu w terminie od 1 do 8 października br. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się w gablocie przed kościołem oraz poprzez powyższy link.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  11. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.