OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 marca 2018 –III Niedziela Wielkiego Postu

4 marca 2018 –III Niedziela Wielkiego Postu rok B

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Nabożeństwo pokutne Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00.
  3. Zapraszamy na spotkanie dotyczące organizacji III Festynu Parafialnego, zaplanowanego na 20 maja 2018 r. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 5 marca o godz. 18.00, w salce przy plebanii.
  4. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Spotkanie Grupy Biblijnej w środę o godz. 18.00.
  6. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty: od 16.30 do 16.55.
  7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30.
  8. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 – 19.00.
  9. Od piątku do niedzieli (9-11.03.2018) w Strzegomiu odbędą się rekolekcje z udziałem młodzieży naszej parafii przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  10. Ofiary na kwiaty do Ołtarza Adoracji i Bożego Grobu możemy składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a jałmużnę postną do skarbony przy figurze św. Antoniego.
  11. Przy kościele można nabyć prasę katolicką m. in. najnowszy numer gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  12. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Lourdes i La Salette oraz dla młodzieży do Rzymu.
  13.  Za tydzień – II niedzielę marca – po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy – malowanie prezbiterium. W ubiegłym tygodnia: na ogrzewanie naszego kościoła ofiarowano 160 zł i fundusz remontowy 300 zł. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich ofiarodawców.
  14. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy wytrwałości oraz Bożej łaski w podążaniu drogą wielkopostnej przemiany.

UWAGA

W czasie prac remontowych w dni powszednie Msza św. poranna o godz. 7.00 w kaplicy sióstr; Msza św. wieczorna w kościele przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy.