OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 czerwca 2017 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

4 czerwca 2017 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W  Kościele w Polsce obchodzimy Święto Dziękczynienia. Ofiary składane po Mszy św. do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła.
  3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. Przez cały miesiąc czerwiec na godz. 18.30 zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W sobotę, 10.VI, dzieci komunijne wyjeżdżają na pielgrzymkę dziękczynną do Krzeszowa. Zbiórka dzieci na placu kościelnym o godz. 8.50, powrót ok. godz. 15.00
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  7. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty w godz. od 18.00 – 18.25.
  8. Akcja Katolicka zaprasza w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 w intencji parafii, w sposób szczególny o błogosławieństwo Boże dla rodzin: matek, ojców i dzieci.
  9. W niedzielę 11 czerwca o 15.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu rozpocznie się wspólną modlitwą Marsz dla Życia i Rodziny, zakończony piknikiem rodzinnym na stadionie przy ul. Kusocińskiego.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy. Dotychczas zebraliśmy blisko 60 tys. zł na remont dachu kościoła. Ofiary można przekazywać na konto parafialne, w kopertach i do puszek podczas zbiórek w II niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  11. Intencje mszalne na miesiąc czerwiec, lipiec i sierpień można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  12. Nasza parafia organizuje wyjazd dzieci na wakacje z Bogiem do Kudowy-Zdroju. Zapisy i szczegółowe informacje u s. Radosławy. Natomiast ws. wyjazdu wakacyjnego młodzieży na kajaki proszę o kontakt z ks. Pawłem.
  13. Jeszcze raz kierujemy do parafian prośbę o czynne włączenie się w przygotowanie Festynu Parafialnego poprzez: upieczenie ciast, dostarczenie fantów na loterię, sponsorowanie atrakcyjnych nagród. Prosimy o zadeklarowanie gotowości przygotowania ciast na listach znajdujących się w zakrystii. Festyn odbędzie się 25 czerwca br.
  14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  15. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.