OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 stycznia 2016 – IV Niedziela Zwykła

31 stycznia 2016 – IV Niedziela Zwykła rok C

1. Dziękujemy za ofiary składane w dniu dzisiejszym na tace. Zgodnie z decyzją Biskupa Świdnickiego będą one przeznaczone na przygotowania związane z koronacją obrazu Matki Bożej Świdnickiej.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 12.00 Msza św. dla pracowników Służby Zdrowia pod przewodnictwem Biskupa Adama Bałabucha. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe.
  3. We wtorek – 02.02 – święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień życia konsekrowanego – Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 17.00. Rozpoczynając każdą Mszę św. pobłogosławimy przyniesie gromnice. Płonąca świeca jest symbolem Chrystusa. Światło w naszych rękach oznacza płomień żywej wiary,
    z którą powinniśmy iść przez życie na spotkanie z Chrystusem.
    W tym dniu kończymy w Kościele Powszechnym Rok Życia Konsekrowanego, a naszymi ofiarami wspieramy zakony klauzurowe sióstr klarysek znajdujące się na terenie naszej diecezji.
  4. W środę – 03.02 – wspomnienie św. Błażeja – błogosławieństwo świec
    i wiernych.
  5. W środę o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek – 05.02 – wspomnienie św. Agaty – błogosławieństwo wody i chleba.
  7. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W I piątek miesiąca od godz. 16.00 do 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży. Nabożeństwo I piątkowe o godz. 17.00.
  9. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe
    i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  10. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty od godz. 16.30 – 17.00.
  11. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 – 19.00.
  12. Intencje Mszalne na luty i marzec można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  13. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  14. Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła i domu parafialnego. Za gaz w miesiącu styczniu zapłaciliśmy 5254,66 zł.
  15. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, a szczególnie nowego numeru gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  16. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i udającym się na ferie zimowe życzymy błogosławionego tygodnia.

OAMDG